ANASAYFA KURUMSAL ŞUBELERİMİZ HİZ. POLİTİKAMIZ İLETİŞİM  
18.06.2019  
Sertifikalar için tıklayınız.
 
İnsertler için tıklayınız.
 
ŞUBELERİMİZ
Şehremini Şubesi
 
ŞUBE RESİMLERİ
Şehremini Şubesi
 
Markalar listemiz güncelleniyor.
 
 
..:: İDRİS BAKKAL 1929 ::..
 
 
MENÜLER KURUMSAL
 KURUMSAL
 

Şehremini de İDRİS BAKKAL

Muhittin oğlu İdris (Cilsim) 1878 yılında Kırım ın Bahçesaray şehrinde doğmuştur. Ailesiyle birlikte Kırım dan Ak Topraklar a göç ederek sırasıyla Samsun, Çorum ve İstanbul Şehremini ye yerleşmiştir..

Hayatını Ayşe Cilsim ile birleştirdikten sonra Bedrettin, İbrahim, Hacer,Remzi, Mehmet ve Recai isimlerinde çocukları oluştur.

İdris Cilsim, 1929 yılında halen aynı yerde hizmet veren ve İdris Bakkal namıyla anılan ticarethanesinde esnaflığa başlamıştır. Şehremini deki hemşehrilerimiz tarafından çok sevilen İdris Cilsim 1941 yılında 63 yaşında vefat etmiştir.

Kendisinden sonra çocuklarından Mehmet Cilsim, Remzi Çilmi ve Recai Çilmi İdris Bakkal geleneğini sürdürerek bakkaliye işini devam ettirmişlerdir.

Günümüze kadar çeşitli atılımlarla büyüyerek bugün 600m2 lik mağazasında et ürünlerinden şarküteriye; sebze meyveden gıda ve temizlik ürünlerine kadar bir çok dalda semtimize hizmet etmektedir.u o

Artık bu vazifeyi 3. nesilden Mehmet Cilsim in oğlu olan Melih Cilsim, Remzi Çilmi nin oğlu Şeref Çilmi ve Recai Çilmi nin oğlu Erkan Çilmi devam ettirmektedir.

Bizim için manevi değeri çok büyük olan İdris Bakkal İsmi değişmeden kurulduğu günden bu günlere kadar yaşatılmıştır.

İDRİS BAKKAL Tüm müşterilerine Sağlık ve Esenlikler Diler.

Büyük Saray Meydanı Cd. No:50 Şehremini İstanbul

(0212) 585 12 03- 633 10 86

Fax : 0212 529 53 86

 

 
 
hermes outlet, replica celine handbags, replica louis vuitton bags, outlet canada goose, canada goose outlet toronto factory Canada Goose coats toronto Canada Goose women whistle louis vuitton outlet store online bags Moncler Veste replica gucci Discounted Canada Goose www.cvcargo.net hermes belt replica celine bags outlet prada outlet canada goose jacket outlet celine trapeze bags canada goose replica prada online hermes kelly sale trong>Canada Goose Outlet sale